Xiaomi Air Fryer, EU | Power 1700 W | Capacity 6.5 L | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR083MEU
- Saadavus: 10
-
87€
Xiaomi Air Fryer, EU | Power 1700 W | Capacity 6.5 L | White
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Effortless cooking without flipping Double-fin spiral fan blades Less fat for healthier meals Wide-range temperature control for more culinary options Metallic interior boasting high-temperature resistance |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Maht | 6.5 L |
| Net weight | 5.65 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Air Fryer, EU |
| Programmide arv | 7 |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.86 kg |
| Temperatuur | 40-210 C |
| Temperatuur (min) | 40 C |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 1700 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi air fryer, eu power 1700 w capacity 65 l white, bhr083meu, xiaomi, friteerimisvahendid







